TOGÜ 2. Ar-Ge Proje Pazarı

Manşetler

TOGÜ 2. Ar-Ge Proje Pazarı

  •  17 Aralık 2019 Salı
  •  258 Görüntüleme
  •  Yazdır

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi olarak Üniversite-Sanayi İşbirliği kapsamında ilkini 2018 yılında düzenlediğimiz 180’nin üzerinde projenin yarıştığı, 1000’den fazla katılımcı ve çok sayıda yatırımcının yer aldığı ve birbirinden değerli misafir konuşmacıların katıldığı Tokat Ar-Ge Proje Pazarı’nın ikincisi 09 Nisan 2020’de düzenlenecektir.


Dereceye giren katılımcılara nakit ödüllerin yanı sıra Tokat Teknopark’ta yer alan Fide Ön Kuluçka Merkezinde yer alma imkânı verilecektir. Bu sayede girişimciler iş kurma, proje geliştirme ve fikri mülkiyetler konusunda akademik uzmanlarla buluşabilecektir. Proje özeti için son gönderim tarihi: 01 Mart 2020 olup, proje başvurusu yapmak ve faaliyete ilişkin güncel bilgi ve duyuruları takip etmek için http://tokatargeprojepazari.com/ internet adresini ziyaret edebilirsiniz. 
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Taşlıçiftlik Yerleşkesi Tokat Teknoloji Geliştirme Bölgesi 60250 Tokat Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2019© Tüm Hakları Saklıdır.